Redactie de Swollenaer
Mail algemeen: redactie.swollenaer@brugmedia.nl
Mail sport: sport@brugmedia.nl

 

Erik-Jan Berends (eindredactie)
Mail: e.berends@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 52
 

Christiaan Schutte
Mail: c.schutte@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 46
 

Gerard Meijeringh (sport)
Mail: gerard@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 48

Advertentieverkoop de Swollenaer
Mail binnendienst: verkoop@brugmedia.nl
Telefoon binnendienst: (038) 337 00 58

Wim Mossel (bladmanager)
Mail: w.mossel@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 36
 

Hans Koorn
Mail: h.koorn@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 35
 

Hermieke l’Amie
Mail: hermieke@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 37
 

Leo Sebel
Mail: l.sebel@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 38

Familieberichten
Mail: familieberichten@brugmedia.nl
Telefoon: (038) 337 00 58

Bco reclameburo
Mail: info@bcoreclameburo.nl
Telefoon: (038) 337 00 54
Website: www.bcoreclameburo.nl

Bezorgklachten krant
Meld uw klacht op bezorging De Swollenaer
Telefoon: (038) 333 10 27

Weekblad de Swollenaer is een uitgave van:
BrugMedia
Constructieweg 41-1
8263 BC Kampen
Telefoon: (038) 333 10 27
Mail: info@brugmedia.nl
Website: www.brugmedia.nl


Ontworpen door BCO Reclameburo

Welkom op De Swollenaer

Op grond van de Algemene Verordening Gegevensbescherming worden cookies als persoonsgegevens beschouwd. Op deze website wordt van cookies gebruik gemaakt. Verdere informatie hierover kunt u vinden in ons privacystatement & cookiestatement. U wordt hierbij verzocht om kenbaar te maken dat u met het gebruik van cookies instemt.



Lees ons privacystatement

Lees ons cookiestatement